Finální organizační instrukce od Přemečka.

Už příští týden to propukne, tak ještě pilně potrénujte.

Wénovi Kidi budou hrát v pátek 12.6. cca od 19 hod. Domluvili jsme, že kvůli nám otevřou hospodu přímo v loděnici, tak na terase budeme za libých zvuků očekávat příjezd nočních tygrů - jako již tradičně Janinka a spol mají sraz někde v Obřanech a budou dobývat jedovnickou planinu. Předpokládám, že s jejich příjezdem hudební produkce tak nějak samovolně skončí.

Pivo a kofolu zajišťuje o5 Pavel Vašíček, prosím vezměte si sebou vlastní sklenice.

Na webu jsou trasy všech kategorií. Hlavně si prostudujte trať plavání dětí - už se asi 10 roků neplavala, tak už biologicky vyhynuli i dětští pamětníci.

Pozor novinka - poté, co jsem se letmo zahlédl v zrcadle a zhodnotil dosavadní tréninkový proces, rozhodl jsem pro tento ročník vyhlásit kategorii mužů s označením 60+.

Trasy 60+:

  • plavání jako muži
  • kolo jako muži, ale bez Babic - tedy od Výpustku rovnou do Křtin a do cíle
  • běh jako muži, ale bez výšvihu až na kopec, návrat cestou nad kempem, tzv zkrácená Najdekrova varianta

Podle reakce oslovených letos Jarda v této věkové kategorii rozhodně nebude osamocen!!!

Prosím přečtěte si pozorně letošní propozice, hlavně tu část o poplatcích za osoby, stany a auta.

A ještě prosba - kdo víte pošlete kontakt na tyhle borce: Boleloucký Svaťa, Broskva Miroslav, Bryša Libor, Bursa Karel, Nešpor Oldřich, Pěchůvka Miroslav, Peňázová Martina, Růžička Přemysl, Saida Tomáš, Škoda Jan. Jsou to závodníci z prvních ročníků, na které jsme bohužel ztratili kontakt.

A když už jsme v té historii - na fotce je nejstarší záznam z Rezavého mužíčka, to jsme se na Rezavého mužíčka jen slezli, ale ještě jsme nejeli. Dáma zcela vpravo je jmenuje Radmila Antošová a patrně ona vymyslela název Rezavý mužíček.

Jinak nic k chlubení - fotografie jasně dokládá, že již na prvopočátku RM byla mu dána do vínku korupce. Stanování pod Hádkem jsme neplatili, zato jsme správci tábořiště shrabali celou louku. Tím jsme spáchali přečin okrádání socialistického národního hospodářství o  11 osob x 2 noci x 4,- Kčs = 88 Kčs. Ale třeba by nám to někdy mohli uznat jako třetí odboj.

Jako vždy i letos se očekávají největší dramata při závodu dětí. Buďte tak dobří a vemte děcka sebou, ať si to užijou.

A to hlavní nakonec. Letošní ročník se koná s mottem "kdo to někdy jel, letos to má povinný."