Milí rezaví příznivci,
stejně jako vloni nám paní corona vládne zlou a tvrdou rukou. Proto nemůžeme RM v roce 2021 uspořádat ve vší parádě ve formě oficiálního triatlonového závodu. Avšak o víkendu 11. - 13. 6. 2021 v areálu loděnice u Olšovce budeme kempovat u ohně, buřtů a kytary a v sobotu se plánujeme vydat na ranní osvěžení, cyklovýlet v odstupech dvou metrů a poustevnickou procházku po lesních pěšinách stejně jako vloni. Nečekejte nic víc než rodinnou atmosféru neformálního setkání s přihlédnutím ke všem platným opatřením.
Zn. Krýgl vlastní a pouze jasně označný, líbání pouze mezi příslušníky stejné domácnosti.
V případě nejasností piště na náš mail.
Vážená paní Koróno, to Vám teda pěkně děkujeme. Nejen, že jste nám zkomplikovala už tak komplikovanou organizaci závodu, ale zatím stále držíte dva pořadatele v Kuala Lumpur, a děláte caviky, jestli nakonec budou moct odletět včas nebo ne. Je to tedy smutné, ale závod musíme letos zrušit. Sama jste si to zavinila. Ale my se nevzdáme a příští rok to uděláme o to větší.
Naser si, my se stejně nebojíme.
za pořadatelé Kukin
Bezpečnost účastníků je téma, které jsme v minulých ročnících často probírali. Zvláště pak trasu kol vedoucí po frekventovanýc silnicích. Rozhodli jsme se proto změnit trasu pro kola tak, aby vedla maximálně mimo silnice. Zároveň je jasné, že mnoho z Vás má silničky a tak nová trasa je navržena tak, aby byla pro silniční kola sjízdná. Doporučujme však kolo typu gravel, cyklokross, trek nebo silničku s pevnějšími a většími plášti. Novou trasu najdete v odkazu níže. Je dlouhá cca 20km a bude stejná pro muže i ženy s tím, že muži pojedou 2x stejné kolo.
Trasu dobře označíme. Takže snad trefí i Kovin.
Těšíme se za měsíc na startu!
Kukin